Rewitalizacja okolic oczu

Kategoria: Medycyna estetyczna
Producent: VIP Salon Urody
Cena: 450,00 zł

Zabieg wstrzykiwania kwasu hialuronowego w zmarszczki okolocy oczu po uprzednim znieczuleniu.

Niezwykle popularny i szeroko wykorzystywany w medycynie estetycznej kwas hialuronowy jest kluczem do młodości skóry. To fizjologiczny składnik tkanek, który skórze jest częścią macierzy międzykomórkowej skory właściwej - dlatego podany do skóry jest przez nią tak dobrze tolerowany. Na jego właściwościach oparto formułę dwóch wyjątkowych nawilżająco-odmładzających zabiegów. Z obu metod można korzystać niezależnie, ale zastosowane jedna po drugiej wzmacniają i przedłużają swoje efekty. Zabiegi warto wykonać latem, gdy nasza skóra jest szczególnie narażona na negatywny wpływ słońca. Promienie UVA sprzyjają bowiem powstawaniu wolnych rodników, a także wpływają na degradację kwasu hialuronowego w skórze, co z kolei wiąże się z jej fotostarzeniem.

Zabieg sprawia, że głębokie warstwy skóry zostają nawodnione, a drobne bruzdy i zmarszczki są mniej widoczne. Skóra nabiera zdrowego i świeżego wyglądu oraz staje się bardziej elastyczna i aksamitna w dotyku. W rezultacie obszar poddany zabiegowi jest wyraźnie odświeżony, skóra odzyskuje młodzieńczy, naturalny blask, a twarz pogodny i promienny wygląd. Aby przedłużyć działanie preparatu VISCODERM, a także wzmocnić jego efekty poleca się wykonać odatkowo nowoczesny i nieinwazyjny zabieg mezoterapii mikroigłowej 2-3 tygodnie później.

VISCODERM jest środkiem medycznym do stosowania śródskórnego, zawierającym naturalny najwyższej czystości kwas hialuronowy o masie cząsteczkowej zbliżonej do endogennego kwasu hialuronowego. VISCODERM® ma postać sterylnego bezbarwnego żelu i jest przeznaczony do zabiegów mezoterapii. Dzięki innowacyjnej technologii wykorzystanej do produkcji żelu na bazie kwasu hialuronowego preparaty VISCODERM® doskonale rozprowadzają się w tkankach. Skutecznie nawilżają, odmładzają i rewitalizują skórę od wewnątrz.

Szerokie zastosowanie gamy produktów VISCODERM® pozwala zadbać o skórę twarzy ,szyi ,dekoltu oraz wierzchu dłoni. Kwas hialuronowy jest substancją zdolną związać od tysiąca do czterech tysięcy razy więcej wody niż wynosi jego masa. Jest stosowany jako jeden z najbardziej wartościowych czynników nawilżających.

Preparat wskazany do zastosowania dla skóry cienkiej i delikatnej oraz do kuracji profilaktycznej i zachowawczej.
Pojemność 1 ml idealnie nadaje się do zastosowania dla takich problematycznych obszarów skóry jak okolice oczu , usta, zmarszczki palacza, linie marionetek.
VISCODERM ® 0,8 podaje się na glębokość do 1mm , w celu uzyskania odpowiedniego nawodnienia i wzmocnienia skóry szarej, matowej,pozbawionej sprężystości i blasku. Preparat stymuluje Preparat stymuluje namnażanie fibroblastów , produkcję nowego kolagenu i elastyny .

AddThis Social Bookmark Button

Zobacz także: