medycyna estetyczna

Nici liftingujące PDO

Czym są nici PDO
Nici PDO wykonane są z syntetycznego materiału o specjalnych właściwościach. Polidioksanon rozpuszcza się w tkankach, pobudza fibroblasty do produkcji kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego. Kolagen odpowiedzialny jest za łączenie tkanek, dzięki dużej elastyczności i wytrzymałości. - to właśnie jego niedobór prowadzi do starzenia skóry. Elastyna ma właściwości bardzo podobne do kolagenu – włókna elastyny są równie elastyczne i wytrzymałe, jak włókna kolagenowe. Kwas hialuronowy podtrzymuje oba białka – elastynę i kolagen. Dzięki zdolnościom do wiązania cząsteczek wody, kwas hialuronowy nawilża skórę. Nici liftingujące pobudzają fibroblasty do syntezy kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego, a ponadto tworzą rusztowanie dla tkanek skóry. Dzięki temu, że nici liftingujące rozpuszczają się stopniowo i całkowicie, efekt zabiegu przy ich użyciu, jest bardzo naturalny. 

Wskazania do zabiegu nićmi PDO 
Nici liftingujące mają szerokie zastosowanie. Sprawdzają się zarówno w zwalczaniu oznak starości w obrębie twarzy, jak i całego ciała. W przypadku strefy twarzy za pomocą nićmi PDO skorygujemy owal twarzy, jak i zredukujemy zmarszczki:
lwia zmarszczka 
poziome zmarszczki na czole 
zmarszczki palacza 
opadające powieki 
opadające brwi 
opadające policzki 
zwiotczenie skóry w okolicach dolnych powiek 
zwiotczenie skóry w okolicy żuchwy 
korekta bruzdy policzkowo-jarzmowej 
korekta fałdu podbródkowego 
korekta linii marionetki 
modelowanie owalu twarzy 

Nici liftingujące PDO wykorzystywane są także do modelowania poszczególnych partii ciała: 
ujędrnienie skóry i redukcja zmarszczek w obrębie szyi i dekoltu
ujędrnienie i podniesienie redukcja rozstępów na ramionach, brzuchu, pośladkach i nogach 

Lifting nićmi PDO – przebieg zabiegu 
Zabieg przy użyciu nici liftingujących wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym kremem z lidokainą. Nici PDO wprowadzane są pod skórę za pomocą specjalnych, cienkich igieł. Zabieg trwa od pół godziny do godziny i jest całkowicie bezbolesny. Nie wymaga też specjalnych przygotowań ani rekonwalescencji. 
 Po zabiegu mogą pojawić się niewielkie zasinienia lub obrzęki, które następnego dnia po zabiegu można z łatwością przykryć makijażem. Mimo że samopoczucie klientow  po zabiegu najczęściej pozwala na powrót do codziennych obowiązków, jednak ze względu na właściwości nici PDO zaleca się jeden dzień wypoczynku. 
Po zabiegu zaleca się:
Utrzymanie wysokiej higieny miejsc poddanych zabiegowi
Unikanie wysiłku fizycznego od 4 do 7 dni 
unikanie basenu i sauny przez 7 dni
unikanie solarium przez 7 dni po zabiegu 
unikanie ekspozycji na wysokie temperatury

Efekty liftingu nićmi PDO 
Dużą zaletą zabiegu z użyciem nici liftingujących jest natychmiastowy efekt, który z czasem staje się jeszcze wyraźniejszy. Dzięki temu, że nici rozpuszczają się stopniowo, przez cały czas oddziałują na fibroblasty, które syntetyzują kolagen, elastynę i kwas hialuronowy. Nici PDO sprawiają, że skóra staje się jędrniejsza, bardziej elastyczna, a zmarszczki widocznie mniejsze. Ponadto skóra nabiera młodzieńczego blasku. 
Lifting nićmi PDO można powtarzać co dwa lata lub rzadziej. Ten nieinwazyjny zabieg jest bardzo bezpieczny, a wśród nielicznych przeciwwskazań do jego wykonania wymienić należy ciążę i karmienie piersią, nieunormowaną cukrzycę, infekcję bakteryjną lub wirusową, gorączkę, choroby autoimmunologiczne i nowotworowe. 

Cena: 35zł za 1szt nici PDO

NUCLEOFILL

NucleoFILL to preparat do głębokiej odnowy i biostymulacji skóry, opracowany na bazie naturalnych polinukleotydów. Biostymulacja skóry polega na stymulowaniu jej własnych możliwości regeneracyjnych – odnowa skóry następuje dzięki zachodzeniu naturalnych procesów. W przypadku produktów będących biostymulatorami, efekt potęguje się w czasie a terapia wymaga serii zabiegów. Polinukleotydy to małe fragmenty kwasów nukleinowych DNA i RNA, występujące we wszystkich organizmach. Są one w całości biokompatybilne z organizmem ludzkim. Polinukleotydy mają zdolność przestrzennego przyłączania dużej ilości cząsteczek wody, zwiększając nawilżenie tkankowe, wpływają także na wzrost liczby i aktywność fibroblastów, czyli najważniejszych komórek odpowiedzialnych za ciągłą odbudowę wielu składników skóry. Poza tym pełnią też ważną funkcję w zwalczaniu wolnych rodników oraz hamują fotostarzenie, skutecznie zabezpieczając skórę przed ekspozycją na słońce. NucleoFILL jest innowacyjnym zabiegiem, który wykorzystując dobroczynne właściwości polinukleotydów, działa na trzech poziomach, pobudzając skórę do odbudowy. Trzy mechanizmy działania – lifting – stymulowanie procesu wytwarzania kolagenu typu I i elastyny, co powoduje zagęszczenie skóry i jej uniesienie, – działanie antyoksydacyjne oraz eliminowanie wolnych rodników które powstają na skutek wielu różnych czynników takich jak silny, długotrwały stres, palenie papierosów, oddychanie zanieczyszczonym powietrzem, duży wysiłek fizyczny, intensywne opalanie się, nieodpowiednia dieta, – nawilżenie – wiązanie przez polinukleotydy wody i zapewnienie długotrwałego nawodnienia macierzy pozakomórkowej, dzięki czemu skóra staje się nawilżona, jędrna i elastyczna.
Zabieg NucleoFILL ze względu na różnorodność protokołów zabiegowych można wykonać u wszystkich osób – niezależnie od wieku i rodzaju skóry. Można go stosować jako profilaktykę oraz jako zabieg „naprawczy” i anti-aging. 
Wskazaniami do zabiegu są: utrata elastyczności i objawy starzenia, skóra odwodniona, niedotleniona, pozbawiona blasku, wymagająca dogłębnego nawilżenia, narażona na stres oksydacyjny. Terapię wykorzystuje się również w celu redukcji rozstępów i blizn. Wskazania rewitalizacja skóry i poprawa jej elastyczności redukcja wiotkości skóry – lifting terapia fotostarzenia i fotouszkodzeń regeneracja skóry poprawa nawilżenia skóry profilaktyka przeciwstarzeniowa Przebieg zabiegu Zabieg przeprowadzany jest przy użyciu kaniuli lub igły. Produkt podaje się w specjalnie wyznaczonych tzw. punktach bioestetycznych na twarzy w jej środkową i dolną część (5 nakłuć na jedną stronę twarzy po 0,15ml). Punkty te są bezpieczne, ze względu na małe prawdopodobieństwo występowania tu naczyń krwionośnych i nerwów. Procedura nie jest bolesna, Podczas zabiegu odczuwalne jest lekkie mrowienie i rozpieranie. Znieczulenie nie jest konieczne, jednak można zastosować u osób szczególnie wrażliwych. Przez 2-3 dni w obszarze zabiegowym może wystąpić zaczerwienienie, swędzenie, delikatny obrzęk i tkliwość. Produkt jest całkowicie naturalny i bezpieczny. Nie zawiera substancji o działaniu uczulającym. NucleoFILL występuje w dwóch rodzajach: NucleoFILL Medium – zawiera 1,5ml 2% polinukleotydu NucleoFILL Strong – zawiera 1,5ml 2,5% polinukleotydu Podczas oceny aktualnego stanu skóry pacjenta i jej potrzeb, specjalista wybiera odpowiedni preparat. Można stosować terapię łączoną.

cena 750zł

Kwas hialuronowy - wypełniacz

Wypełnianie głębokich bruzd i zmarszczek kwasem hialuronowym Niezwykle popularny i szeroko wykorzystywany w medycynie estetycznej kwas hialuronowy jest kluczem do młodości skóry. To fizjologiczny składnik tkanek, który skórze jest częścią macierzy międzykomórkowej skory właściwej - dlatego podany do skóry jest przez nią tak dobrze tolerowany. Na jego właściwościach oparto formułę dwóch wyjątkowych nawilżająco-odmładzających zabiegów. Z obu metod można korzystać niezależnie, ale zastosowane jedna po drugiej wzmacniają i przedłużają swoje efekty. Zabiegi warto wykonać latem, gdy nasza skóra jest szczególnie narażona na negatywny wpływ słońca. Promienie UVA sprzyjają bowiem powstawaniu wolnych rodników, a także wpływają na degradację kwasu hialuronowego w skórze, co z kolei wiąże się z jej fotostarzeniem. 
 Zabieg sprawia, że głębokie warstwy skóry zostają nawodnione, a drobne bruzdy i zmarszczki są mniej widoczne. Skóra nabiera zdrowego i świeżego wyglądu oraz staje się bardziej elastyczna i aksamitna w dotyku. W rezultacie obszar poddany zabiegowi jest wyraźnie odświeżony, skóra odzyskuje młodzieńczy, naturalny blask, a twarz pogodny i promienny wygląd. 
Aby przedłużyć działanie zabiegu a także wzmocnić jego efekty poleca się wykonać odatkowo nowoczesny i nieinwazyjny zabieg mezoterapii mikroigłowej 2-3 tygodnie później. Zabieg stymuluje namnażanie fibroblastów , produkcję nowego kolagenu i elastyny .

cena 500 - 900 zł

Powiększanie / Modelowanie ust

Usta z wiekiem tracą objętość i ładny wygląd. Pojawiające się wraz z wiekiem niedoskonałości możemy skutecznie korygować z użyciem kwasu hialuronowego. Po wykonaniu zabiegu uzyskujemy natychmiastowe efekty. Usta są pełniejsze, ich kontur zostaje podkreślony, a kształt poprawiony. Kwas hialuronowy dodatkowo nawilża oraz ujędrnia.

Wskazania
wąskie usta 
asymetria 
zmarszczki wokół ust 
różnica między wargą górną a dolną 
opadające kąciki 

Efekty
Efekt zabiegu modelowania i powiększania ust widoczny jest od razu. Usta zwiększają swoją objętość, a ich kontur zostaje podkreślony. Po zejściu chwilowego obrzęku usta nabierają pożądanego kształtu, kąciki zostają uniesione. 
Kwas hialuronowy wchłania się przez 6-12 miesięcy.

cena 650zł
1 ml

Botox

Iniekcje botoksu to w pełni bezpieczny i skuteczny zabieg o szerokim zastosowaniu przeciwzmarszczkowym. Zabieg polega na podaniu małej dawki toksyny botulinowej do wybranych miejsc na twarzy, dzięki czemu likwidujemy problemy wywoływane przez kurczenie się mięśni. Każdego dnia, gdy uśmiechamy się lub też marszczymy brwi następuje skurcz mięśni naszej twarzy. W wyniku tego powstają fałdy skórne powodujące zmarszczki. Zmarszczki te z upływem lat stają się coraz bardziej widoczne. 
Z pomocą w likwidowaniu problemów wywołanych przez kurczenie się mięśni, czyli zmarszczek przychodzi nam toksyna botulinowa. Preparat ten skutecznie wygładza zmarszczki mimiczne i przywraca twarzy młodość i „świeży” wygląd. 

 Czym jest toksyna botulinowa?  Toksyna botulinowa jest toksyną biologiczną wytwarzaną przez beztlenową pałeczkę Clostridium botulinum. Jest ona jest najsilniejszą znaną toksyną biologiczną. Znamy 7 typów antygenowych toksyny oznaczonych od A – G. Kosmetyczne zastosowanie ma oczyszczona postać toksyny botulinowej, która rozwija się w specjalnych warunkach. 
 Działanie botoksu Toksyna botulinowa blokuje przechodzenie bodźców z nerwów do mięśni twarzy, które są ściśle powiązane z liniami wyrazu twarzy. Preparat ten działa jedynie w obrębie mięśni, do których został wstrzyknięty, zapobiegając skurczowi tych mięśni oraz marszczeniu się skóry, prowadząc tym samym do rozluźnienia mięśnia i znajdującej się nad nim skóry. 
Efekt działania toksyny pojawia się stopniowo przez 14 dni a przywrócenie funkcji zakończeń nerwowo mięśniowych zachodzi po około 4-6 miesiącach. W efekcie działania toksyny botulinowej wyraz twarzy nie zmienia się, natomiast zmarszczki znikają. Zabieg botoksem w profesjonalnym gabinecie kosmetycznym nie powoduje zamrożenia mimiki twarzy! Na czym polega leczenie Preparat, który zawiera jad kiełbasiany (Botox, Bocouture, Dysport, Azzalure) jest wstrzykiwany w kilka miejsc na twarzy przy użyciu jednorazowej strzykawki zaopatrzonej w bardzo cienką igłę. Podczas wykonywania zabiegu botoksem pacjent powinien znajdować się z w pozycji siedzącej. Zabieg trwa około 5-10 minut w zależności od liczby leczonych miejsc. Preparat zaczyna działać po ok. 2-3 dniach od wstrzyknięcia, a pełen efekt leczenia może być widoczny do 10-14 dni. Zabieg nie wymaga znieczulenia miejscowego, bezpośrednio po nim można podjąć zwykłą aktywność. Ból związany z tym zabiegiem jest naprawdę minimalny. Wielu pacjentów porównuje go do ugryzienia przez mrówkę. 
 Na jakie okolice wykonywany jest zabieg Toksyna botulinowa jest stosowana w usuwaniu tzw. kurzych łapek czyli zmarszczek przy zewnętrznych kącikach oczu, zmarszczek między brwiami tzw. lwiej zmarszczki, poziomych linii na czole lub linii śmiechu między oczami. Preparat ten jest również coraz częściej stosowany w celu wygładzenia linii szyi oraz unoszenia brwi, celem nadania im młodszego wyglądu i złagodzenia wyrazu oczu. Przy pomocy toksyny botulinowej unosimy takze opadające kąciki ust.
Przeciwwskazania • ciąża, karmienie piersią • choroby układu sercowo- naczyniowego • uczulenie na albuminę ludzką • przewlekłe choroby autoimmunologiczne • przyjmowanie leków przeciwbólowych, przeciwgorączkowych • przyjmowanie antybiotyków aminoglikozydowych • choroby płytki mięśniowo-nerwowej • zażywanie leków regulujących akcję serca, np chinidyna • choroby układy nerwowego, np choroba Alzheimera, stwardnienie rozsiane,choroba Parkinsona etc. Ważne informacje dotyczące zabiegu Osoby przyjmujące witaminę E, suplementy witaminowe, zioła typu dziurawiec oraz leki przeciwzapalne powinny zaprzestać ich zażywania na dziesięć dni przed planowanym zabiegiem botoksem z powodu ryzyka wystąpienia efektów niepożądanych, włącznie z obniżeniem efektywności zabiegu. Zabrania się spożywania alkoholu przed i po zabiegu. Przez minimum 4 godziny po zabiegu nie powinno się schylać, dźwigać, masować miejsc poddanych zabiegowi. Zaleca się unikanie ciężkiego wysiłku bezpośrednio po zabiegu, oraz korzystania z solarium oraz sauny.

cena 365 zł jedna okolica

Ejal40 biostymulator

Nowoczesna mezoterapia, która daje natychmiastowy efekt, bez skutków ubocznych. A do tego długotrwałe rezultaty. Dlaczego EJAL 40? Składnikiem aktywnym jest kwas hialuronowy, który jest zaprojektowany inaczej – specjalnie dla nowatorskiej techniki zabiegu 4 BPR points. Wstrzykuje się płytko podskórnie TYLKO 4 małe bolusy w specjalne punkty (BioRevitalization Points) na każdą stronę twarzy. Ten gęsty żel sprawia, że cały policzek lekko się unosi i wygładza, ale to nie koniec. 
EJAL 40 to najnowsza generacja kwasu hialuronowego o średniej masie molekularnej (MMW) 1200- 1800 kDa i stężeniu aż 40 mg/2ml. Dzięki precyzyjnemu dobraniu tylko średnich łańcuchów kwasu hialuronowego i strukturze lewoskrętnej helisy w procesie elektrochemicznym wytwarzają się tzw. mostki wodorowe stabilizujące strukturę (interchain ion bonding – międzyłańcuchowe wiązania jonowe). Dzięki temu łańcuchy tworzące EJAL 40 rozpadają się stopniowo długo, uwalniając do skóry krótkie fragmenty. Te zaś poprzez aktywację receptorów znajdujących się na powierzchni fibroblastów stymulują produkcję natywnej macierzy pozakomórkowej (Extra Cellular Matrix ECM), czyli między innymi kwasu hialuronowego, kolagenu i elastyny, tym samym silnie rewitalizując skórę całego policzka. 
EJAL 40 nie zawiera żadnych chemicznych dodatków
 Efekty Natychmiastowy efekt nawilżenia i liftingu skóry. Długotrwały rezultat odmłodzenia i biorewitalizacji, pobudzenie produkcji kolagenu w skórze. EJAL 40 dzięki swojej skuteczności jest w stanie zrestrukturyzować i wzmocnić macierz pozakomórkową, która rewitalizuje już odwodnioną skórę i zniszczoną przez starzenie i ekspozycję na słońce. EJAL 40 zwiększa zdolność biosyntezy fibroblastów poprzez indukcję regeneracji optymalnego środowiska fizjologicznego, poprawę aktywności komórkowej, nawodnienie i syntezę kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego. Obszary Twarz Szyja Dekolt Dłonie Zalecany protokół 1 zabieg 1 x w miesiącu przez 2-3 kolejne miesiące, potem 1 zabieg na 3-4 miesiące. 
cena 750 zł

Lipoliza iniekcyjna

Lipoliza iniekcyjna jest skuteczną i trwałą metodą usuwania tkanki tłuszczowej z dowolnego obszaru ciała za pomoc wstrzyknięcia odpowiednich substancji (lipolax). 
Lipoliza iniekcyjna cieszy się sporą popularnością wśród kobiet. Zabieg trwa około 30 minut i polega na podaniu za pomoc zastrzyków substancji powodującej rozpad komórek tłuszczowych, czyli adypocytów. W miejscu wstrzyknięcia powstaje zamierzony lekki stan zapalny tkanki tłuszczowej. „Obrzęknięte” adypocyty pękają, uwolnione z nich tłuszcze przechodzą do krwi, a następnie wraz z nią do wątroby, gdzie są rozkładane i później wydalane z organizmu. 
Po jednym zabiegu lipolizy iniekcyjnej jesteśmy w stanie stracić do 5 cm w obwodzie. Wykonanie serii zabiegów pozwala uzyska wymarzone ciało bez nadmiaru tłuszczu. 
cena 200 zł za ampułkę LipoLax 
Czas zabiegu: do 30 minut Częstotliwość: 3-6 zabiegów raz na 3-4 tygodni 

Blefaroplastyka lifting powiek

Wskazania do zabiegu blefaroplastyki Zmarszczki – okolice oczu, ust 
Opadająca powieka: jak wygląda zabieg: Skóra wokół oczu zmienia się wraz z upływem lat. Traci swoją naturalną elastyczność i sprężystość. Kiedyś piękne, naturalne oczy z wiekiem stają się coraz mniejsze, skóra wokół nich robi się ciemniejsza i bardziej pomarszczona. Sińce pod oczami, opadające powieki są jawnym dowodem nie tylko nieprzespanych nocy czy przepracowania, ale pierwszym, zauważalnym dowodem starzenia się skóry. Nasze spojrzenie nie wzbudza już takiego zachwytu jak kiedyś. I chociaż czasu nie zatrzymamy, mamy inteligentne rozwiązanie, by przywrócić atrakcyjność spojrzenia, młodzieńczy wygląd i pewność siebie. Poznaj inteligentną technologię z wykorzystaniem czwartego stanu skupienia - plazmy na powieki z urządzeniem Lamprobe. To proste i bezpieczne urządzenie do wykonania bezinwazyjnego liftingu powiek, pozwalające uzyskać efekt już przy pierwszym zabiegu Urządzenie wykorzystuje skupioną falę radiową. Działając jedynie w obrębie naskórka bez uszkodzenia skóry i konieczności wyłączenia się z codziennej aktywności Pozwala pozbyć się pierwszych oznak starzenia, odmłodzić wygląd i spojrzenia Stosowany w korekcji powiek zarówno u kobiet jak i mężczyzn 
Procedura zabiegu na opadające powieki polega na wykonaniu niewielkich punktów na powierzchni skóry poprzez falę radiową, generowaną z urządzenia Lamprobe , każdy w odległości ok 0,5 mm jeden od drugiego, pozwalając zachować perfekcyjną plastyczność w ruchu powieki aż do zakończenia procedury. Każdy z tych punktów powoduje sublimację naskórka bez uszkadzania warstwy podstawnej skóry właściwej, bez krwawienia i bez powodowania uszkodzenia otaczających tkanek. Procedura trwa ok. 20 minut a punkty sublimacji o średnicy mniejszej niż 1 mm utrzymują się do tygodnia. Fala radiowa przyczynia się do sublimacji naskórka i obkurczania skóry w miejscu jego działania co skutkuje uniesieniem. Zabieg wykonywany jest punktowo bez oddziaływania na otaczające zdrowe tkanki. 
 Zalety korekty powiek 
Nieinwazyjna – polecana dla osób, które nie chcą decydować się na zabieg chirurgiczny (blefaroplastyka) 
Precyzyjna - mikrowiązka plazmy działa jedynie w obrębie naskórka bez uszkodzenia skóry 
Dająca natychmiastowy efekt - efekty widoczne już po pierwszym zabiegu 
Bezpieczna - bezpieczna dla osób z rozrusznikami serca oraz innych pacjentów, u których zabiegi z zastosowaniem prądu są przeciwwskazane 
Komfortowa - nie wymaga wyłączenia z codziennych aktywności 
 ZALECENIA POZABIEGOWE Po zabiegu podniesienia powiek na skórze widoczne są niewielkie punkciki (strupki), które utrzymują się 5-7 dni, można je zakryć podkładem do makijażu (są wtedy niewidoczne). 2. i 3. dnia może wystąpić niewielki obrzęk okolicy poddanej zabiegowi. Po odpadnięciu niewielkich strupków skóra może być lekko zaczerwieniona przez 1-2 tygodnie, w tym okresie należy stosować kremy przyspieszające regenerację skóry i redukujące rumień. 

 przeciwwskazania oraz skutki uboczne Choroby nowotworowe Choroby serca oraz układu krążenia Zaburzenia metaboliczne (cukrzyca) Choroby tarczycy Choroby układu nerwowego Choroby oczu Choroby psychosomatyczne Przyjmowanie lekow – tetracykliny, izotretynoina (Accutane, Izotek) Ciąża i okres karmienia piersią


Cena 500 zł

Mezoterapia igłowa

To najpopularniejsza metoda wykorzystywana od lat, polega na wstrzykiwaniu małych dawek substancji leczniczych bezpośrednio w skórę. Mezoterapia kosmetyczno - estetyczna polega na wstrzykiwaniu w skórę sterylnych koktajli anti - aging, witamin, mieszanek na bazie medycznego kwasu hialurunowego lub medycznego kwasu hialuronowego w czystej postaci. Istotą mezoterapii jest wykonanie kilku zabiegów w serii ( zazwyczaj 3 zabiegów ) oraz kilku zabiegów przypominających rocznie. 
 Mezoterapia jest niekwestionowaną metodą terapeutyczną, która przynosi wręcz natychmiastowe rezultaty. Można jedynie powiedzieć, ze oprócz operacji chirurgii plastycznej nie istnieje sposób bardziej efektywny niż mezoterapia w rewitalizacji, odmładzaniu i liftingowaniu skóry. Mieszanina wielu substancji rewitalizujących i regenerujących (takich jak: kwas hialuronowy, krzemionka organiczna i kompleksy multiwitaminowe, które stymulują metabolizm komórek, zwiększają produkcję kolagenu i elastyny) poprawiają stan skóry. Po serii zabiegów mezoterapii skóra wygląda znacznie lepiej, drobne zmarszczki znikają całkowicie, głębsze ulegają spłyceniu. Widoczna jest także poprawa napięcia i jędrności skóry. Mezoterapię można wykonywać o każdej porze roku, lato również nie jest przeciwwskazaniem, jednak po zabiegu mezoterapii tak samo jak po innych zabiegach nie zaleca się korzystać z sauny, kąpieli słonecznych przez okres średnio 5 dni.
 Czy można przerwać serię zabiegów? Wykonanie nawet jednego zabiegu spowoduje dostarczenie skórze substancji, których skóra nigdy nie otrzymywała, spowoduje to oczywiście jej odbudowę i syntezę procesów naprawczych niemniej jednak przy większych deficytach skóry dojrzałej zalecane jest celem komplementarnego uzupełnienia niedoborów wykonanie pełnej serii zabiegów mezoterapii. 
 Wskazania do wykonania mezoterapii: starzenie się skóry- poprawia jędrność, elastyczność, napięcie i nawilżenie skóry. Spłyca drobne zmarszczki, poprawia owal twarzy. Zaleca się wykonanie 2 – 6 zabiegów w roku.
Przeciwwskazania do mezoterapii: alergia ciąża, okres karmienia piersią cukrzyca stany zapalne na skórze, opryszczka skóra źle tolerująca iniekcje (skóra naczynkowa, ryzyko powstawania zwłóknień) choroba nowotworowa stosowanie leków przeciwkrzepliwych Po zabiegu skóra może być lekko zaczerwieniona, jednak już po kilku pierwszych dniach odzyskuje swój naturalny koloryt.

Rezerwruj wizytę online
Rezerwuj wizytę online

Copyright ©2021 Vip Salon Urody, All Rights Reserved.
Ta strona może korzystać z Cookies.
Ta strona może wykorzystywać pliki Cookies, dzięki którym może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki. Korzystając z naszego serwisu, zgadzasz się na użycie plików Cookies.

OK, rozumiem lub Więcej Informacji
Informacja o Cookies
Ta strona może wykorzystywać pliki Cookies, dzięki którym może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki. Korzystając z naszego serwisu, zgadzasz się na użycie plików Cookies.
OK, rozumiem