zabiegi oczyszczające

  • Filtruj
  • Szukaj
Mikrodermabrazja
Producent: VIP Salon Urody
Cena: 160,00 zł

Mikrodermabrazja jest to rodzaj peelingu. Używając profesjonalnego sprzętu stopniowo, mechaniczne złuszczamy naskórek - jego kolejne warstwy - aż do uzyskania pożądanego efektu. Usunięcie powierzchownych warstw naskórka pobudza naturalną odbudowę nowej, zdrowej tkanki. Mikrodermabrazja zapewnia: uelastycznienie i regenerację skóry, wzmocnienie mechanizmów obronnych skóry, polepszenie krążenia krwi w obszarze zabiegu, lepsze odżywienie komórek, wzrost produkcji kolagenu i elastyny.

Oczyszczanie twarzy
Producent: VIP Salon Urody
Cena: 125,00 zł

Oczyszczanie kawitacyjne to wykorzystanie nowoczesnej technologii by zabieg był dokładny i bezbolesny a co równie istotne, by nie szkodził naczynkom krwionośnym.

Kawitacją oczyszcza się skórę bardzo dokładnie i skutecznie. Jest Idealny dla każdej cery, zwłaszcza wrażliwej, naczyniowej i delikatnej.

Oczyszczanie to zabieg kosmetyczny mający na celu oczyszczenie skóry, wykorzystujący zjawisko kawitacji.

Wibracje ultradźwiękowe o wysokiej częstotliwości powodują wzrost metabolizmu komórek, rozdrabniane są wszelkie zwapnienia, przyspieszone jest krążenie krwi, następuje zwiększenie usuwania zbędnych produktów przemiany materii, aktywowane są różne enzymy w komórkach.

Peeling ultradźwiękowy poprawia wygląd skóry.

Neuro control balance system dla cery tłustej
Producent: VIP Salon Urody
Cena: 120,00 zł

Zabieg dla skóry tłustej, łojotokowej ze zmianami trądzikowymi, bez wskazań do leczenia dermatologicznego. Oparty na działaniu neurokosmetyków niweluje negatywny wpływ stresu na gruczoły łojowe, a także zwalcza klasyczne oznaki trądziku.


Wskazania:
skóra tłusta ze skłonnością do powstawania trądziku;
nadmierny łojotok;
zaskórniki otwarte i zamknięte;
dla kobiet i mężczyzn.Zobacz także: