Zabieg kawiorowy dla cery dojrzałej

Zabieg kawiorowy dla cery dojrzałej

Producent: VIP Salon Urody
Cena: 160,00 zł

Zabieg na bazie linii kawiorowej to luksusowa pielęgnacja dojrzałej skóry wrażliwej.
Głębokie nawilżenie, regeneracja i rewitalizacja skóry wymagającej z pierwszymi oznakami starzenia. 
W skład tego zabiegu wchodzą ekstrakty z kawioru, wysoko zmineralizowana woda morska, oligoelementy, które zapewniają energię i blask, eliminują stres, wygładzają i ujędrniają skórę.

 

Zabieg wzmacnia naturalną barierę ochronną skóry, pobudza organizm do produkcji kolagenu, zmarszczki stają się mniej widoczne.
Jedwabiste konsystencje, bogactwo ekstaktów oraz innowacyjne składniki przeciwzmarszczkowe i ujędnrniające zapewniają skórze piękny wygląd oraz wspaniałe samopoczucie.
Kawior zawiera duże ilości nienasyconych kwasów tłuszczowych i aminokwasów, które regenerują uszkodzoną barierę ochronną naskórka, przyspieszają odnowę komórek i umożliwiają wnikanie do skóry białek i enzymów. Zwiększają też przyswajanie witaminy A, która pobudza naskórek do odnowy. Oprócz tego zawiera fosfor, który odżywia i wzmacnia skórę; mikroelementy (m.in. cynk, jod, magnez), które nawilżają i pobudzają do pracy komórki skóry; fosfolipidy - odpowiedzialne za kontrolę nawilżenia oraz przeciwdziałające parowaniu wody ze skóry(dzięki nim skóra staje się gładsza i bardziej elastyczna); białka, które dostarczają składników niezbędnych do prawidłowego wzrostu i spójności tkanek oraz poprawiają jędrność cery; witaminy (A, D, E) - chronią skórę przed wolnymi rodnikami przyspieszającymi jej starzenie.


Zabieg przeznaczony jest do pielęgnacji skóry dojrzałej twarzy, szyi i dekoltu. Dzięki zastosowaniu starannie dobranych związków aktywnych i optymalnych receptur zabieg zaspokaja potrzeby skóry dojrzałej, z widocznymi objawami utraty jędrności, elastyczności i spadku nawilżenia.


Zabieg wzbogacony jest o azjatycki masaż MINTANAO, rozluźniający mięśnie szyi, karku i ramion. W trakcie masażu stosuje się ruchy rozcierające, głaszczące i uciskające, które mają działanie uspokajające i odprężające dla całego organizmu.


Efekty widoczne po serii zabiegów: 
- zwiększenie elastyczności i ujędrnienie skóry twarzy, szyi i dekoltu 
- wygładzenie zmarszczek i bruzd, poprawa mikrorzeźby naskórka 
- nawilżenie 
- wyrównanie kolorytu skóry


czas trwania zabiegu: 1,5h

AddThis Social Bookmark Button

Zobacz także: